SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 05-10-06, 04:31 AM   #11
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

wczorjszy dzień był pechowy dla naszych biegów, najpierw było tak jak pisał majama, o północy natomiast pojawił się Bahr i U-2222 kolegoa z Ukrainy; U-2222 stwierdził że dziś jest dzień zwycięstwa, na co ja i owszem ale dla rosjan i anglosasów nie dla polaków, może się obraził bo jak zmieniałem misje dla trzech graczy to się już nie pojawił,
zaczeliśmi więc z Bahrem; misja była super-historyczna, deszcz, wysoka fala, konwój z narwiku 1939 rok; na ok 20 min przed końcem wywaliło Bahra, po tym jak zatopił lekki krążownik, a ja w tym czasie rozprawiłem się z resztą eskorty posyłając na dno 2 dd, misja oczywiście została niedokończona;

JEŻELI HODZI O HOSTA
Panowie, nie mogą się dziać takie numery, że ludziki się zbieraja i ich wywala, po to mamy GG aby ustalić przed grą kto jest hostem, a hostem powinnien być gość z najszybszym łączem na wyjściu, sprawdzili się w tej roli McClane i eddie, jest jeszcze Andrzej i Kimanu może inni

POLISH RUN DOWNLOAD
misje generowane mają za dużo bugów i ostatno są przyczyną naszych wywałek, więc, panowie grajmy misje z wpl i seadevils, są to misje sprawdzone i czesto (choć nie zawsze) bardzo ciekawe; jeśli chcesz być hostem ściągnij te misje, jeżeli chodzi o wpl należy ściągnąć misje ze wszystkich miesięcy, aby one jak najrzadziej się powtarzały w naszych grach, oto linki:
http://www.subclub.info/wpl/index.php?id=7
http://www.seadevils.pl/forum/dload....=category&id=4

GADU GADU
dobrzeby było aby każdy gracz miał nr GG reszty graczy, panowie wymieńcie się numerami

polishrun@wp.pl
na ten adres ten kto jeszcze nie wysłał maila niech wyśle, w razie jakiś kłopotów czy ważnych spraw chcę mieć kontakt ze wszystkimi
Tasman is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 09:07 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.