SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-24-08, 04:47 PM   #61
ubootwafel
Watch
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bydgoszcz
Posts: 28
Downloads: 52
Uploads: 0
ale tak powaznie:

gdzie sa wszyscy? czy poprostu nikt nie korzysta z tego forum??? jak na tak popularne forum (informacje, newsy, linki, mody) to jestem w szoku, ze pl siedzi cicho
__________________
Silent Hunter 3 + JSGME +
GWX3.0 + torpedo damage final ver2.0 + racerboys's hud for Milkman + english nav map and grid refs + main movie das boot + open hatch + poul sound GWX2.1 + lifeboats & debris v3B + medium depth charge shake + olce2 + GWX 16km atmosphere + olce2 adjusted enhanced particle effects GWX2.1 + olce2 crew skin GWX2.1 + RBS1 sh4 effects GWX2.1 204f + water stream &exhaust smoke + STzSinkingShipFix2.1
ubootwafel is offline   Reply With Quote
Old 11-26-08, 05:21 PM   #62
XXi
Ensign
 
Join Date: Jan 2004
Location: Warsaw, Poland / Nagoya, Japan
Posts: 227
Downloads: 20
Uploads: 0
Default

Podejrzewam, że przyczyna jest jedna - mało się dzieje w światku podwodniaków. SH III żyje i ma się dobrze, ale bez rewolucji a czas robi swoje. SH IV... nie mam, nie wiem dlaczego jest cisza. Może mniejsza popularność w PL?

Co do innych subsimów - też panuje cisza morska.
__________________
lasciate ogni speranza... voi, chi entrate

XXi is offline   Reply With Quote
Old 11-27-08, 12:42 PM   #63
ubootwafel
Watch
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bydgoszcz
Posts: 28
Downloads: 52
Uploads: 0
Default

Troszke szkoda. Ja po wyczytaniu chyba wszystkich watkow jestem 'madrzejszy pod woda' ale teraz brakuje mi troche na bierzaco kontaktu z ludzmi z "branzy"
no i czas sprobowac swoich sil w multi ale z tym widzialem, ze nie ma lekko, jakies rejestracje dziwne

tak nawiasem: po zmianie procka zapodalem sh4 i to nie jest to :-( uboot to uboot anie jacys jankesi. To musi byc ciasna puszka a nie jakis podwodny pancernik
__________________
Silent Hunter 3 + JSGME +
GWX3.0 + torpedo damage final ver2.0 + racerboys's hud for Milkman + english nav map and grid refs + main movie das boot + open hatch + poul sound GWX2.1 + lifeboats & debris v3B + medium depth charge shake + olce2 + GWX 16km atmosphere + olce2 adjusted enhanced particle effects GWX2.1 + olce2 crew skin GWX2.1 + RBS1 sh4 effects GWX2.1 204f + water stream &exhaust smoke + STzSinkingShipFix2.1
ubootwafel is offline   Reply With Quote
Old 11-28-08, 05:41 AM   #64
kuchciol
Watch
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 20
Downloads: 20
Uploads: 0
Default

Witam, po miesiącach cichego czajenia się, mój pierwszy post Wiesz, podwodne wilki działają samotnie. Wiem po sobie - zaglądam tu od paru miesięcy, czytam co mnie ciekawi, szukam informacji, ale jak widzisz, dopiero teraz piszę pierwszego posta. A i to z ciekawości i nudów raczej niż z konieczności. Siedzi się cicho i czeka albo szuka - jak w Uboocie
kuchciol is offline   Reply With Quote
Old 11-29-08, 06:41 PM   #65
Matrose
Swabbie
 
Join Date: Nov 2008
Location: Poland, Koszalin
Posts: 11
Downloads: 3
Uploads: 0
Default

Baczność! Oficer na pokładzie!

Witam!!!

Miło kogoś żywego spotkać od nas . ^^
Gracie może w Dangerous Waters?
__________________
Oliver Hazard Perry

Matrose is offline   Reply With Quote
Old 11-30-08, 04:17 AM   #66
ubootwafel
Watch
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bydgoszcz
Posts: 28
Downloads: 52
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by Matrose
Gracie może w Dangerous Waters?
ja nawet nie wiem jak to wyglada
moze jakbym mial to bym gral ale tak skupiam sie na sh3
__________________
Silent Hunter 3 + JSGME +
GWX3.0 + torpedo damage final ver2.0 + racerboys's hud for Milkman + english nav map and grid refs + main movie das boot + open hatch + poul sound GWX2.1 + lifeboats & debris v3B + medium depth charge shake + olce2 + GWX 16km atmosphere + olce2 adjusted enhanced particle effects GWX2.1 + olce2 crew skin GWX2.1 + RBS1 sh4 effects GWX2.1 204f + water stream &exhaust smoke + STzSinkingShipFix2.1
ubootwafel is offline   Reply With Quote
Old 11-30-08, 06:36 AM   #67
Polak
Grey Wolf
 
Join Date: Mar 2005
Location: Poland/Sweden
Posts: 808
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by kuchciol
Witam, po miesiącach cichego czajenia się, mój pierwszy post Wiesz, podwodne wilki działają samotnie. Wiem po sobie - zaglądam tu od paru miesięcy, czytam co mnie ciekawi, szukam informacji, ale jak widzisz, dopiero teraz piszę pierwszego posta. A i to z ciekawości i nudów raczej niż z konieczności. Siedzi się cicho i czeka albo szuka - jak w Uboocie
Witam pana na pokladzie!
__________________
Polak is offline   Reply With Quote
Old 11-30-08, 08:20 AM   #68
mariuszj1939
Loader
 
Join Date: Dec 2006
Location: Poland
Posts: 82
Downloads: 8
Uploads: 0
Default

Ja gram multiplayer (hard) jako jedyny z Polski w XVII flotylli
http://nordfront.org/xvii/

Niestety moze ze wzgledu na wymagany Angielski
mariuszj1939 is offline   Reply With Quote
Old 11-30-08, 06:31 PM   #69
Polak
Grey Wolf
 
Join Date: Mar 2005
Location: Poland/Sweden
Posts: 808
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Panowie,
A moze macie jakies pomysly jakby ozywic nasza Polska czesc subsim?
__________________
Polak is offline   Reply With Quote
Old 12-01-08, 02:03 AM   #70
kuchciol
Watch
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 20
Downloads: 20
Uploads: 0
Default

Dziękuję za powitania O 'Dangerous Waters' wiem tyle, że jest. Godne polecenia? Bo może mi się prezent pod choinkę szykuje?
A jeśli chodzi o forum - w ogóle zauważam, że ostatnio jakby fora internetowe zwolniły. Może to zima, może ludzie już się przyzwyczaili i już ich tak nie ciągnie. Może się mylę. Problem jest taki, że graczy angielskojęzycznych jest więcej - zatem jak ma się chęć pogadać albo o coś zapytać, to szansa na odzew jest większa. Większość z nas zna angielski, lepiej lub gorzej, większość z 'nich' nie zna polskiego. Więc i ruch mniejszy.
kuchciol is offline   Reply With Quote
Old 12-02-08, 12:43 PM   #71
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

Quote:
Panowie,
A moze macie jakies pomysly jakby ozywic nasza Polska czesc subsim?
Jakby popatrzeć na statystyki to najwięcej czytelników ma wątek z ligi Silent Hunter 3 POLISH RUN. Niestety w chwili obecnej nie mam hosta aby wznowić nieco te zawody. Jakby znaleść kogoś kto by nie zawiódł w tej roli to, między innymi, dla dobra forum a także dla naszej wspólnej zabawy można by wskrzesić ducha tych rozgrywek. Z tego co przeczytałem powyżej to nie brakuje chętnych do gry. Jakby ktoś chciał zainwestować w te sprawę to najlepiej niech odzezwie się na PM.
Pozdrawiam
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 12-21-08, 10:58 AM   #72
Belmondo
Soundman
 
Join Date: Aug 2008
Location: Poland
Posts: 141
Downloads: 840
Uploads: 0
Default O.. Nareszcie mozna se pogadac.

Witam co sie stało ze forum Die Ubootwaffe nie działa
Belmondo is offline   Reply With Quote
Old 12-28-08, 09:55 AM   #73
ubootwafel
Watch
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bydgoszcz
Posts: 28
Downloads: 52
Uploads: 0
Default

czy zna (widzial) ktos jakas liste gdzie wypisane czarno na bialym jakie zmiany wnosi GWX3.0 w stosunku do GWX2.1 (2.0) ? jakies screeny?

jak cos zapodalem nowy watek :-)
http://www.subsim.com/radioroom/show...35#post1014135

i jeszcze zobaczcie to :-) probowalem sie dogadac ale nie wychodzi ;-)
http://www.subsim.com/radioroom/show...=1#post1014271
__________________
Silent Hunter 3 + JSGME +
GWX3.0 + torpedo damage final ver2.0 + racerboys's hud for Milkman + english nav map and grid refs + main movie das boot + open hatch + poul sound GWX2.1 + lifeboats & debris v3B + medium depth charge shake + olce2 + GWX 16km atmosphere + olce2 adjusted enhanced particle effects GWX2.1 + olce2 crew skin GWX2.1 + RBS1 sh4 effects GWX2.1 204f + water stream &exhaust smoke + STzSinkingShipFix2.1

Last edited by ubootwafel; 12-28-08 at 02:06 PM.
ubootwafel is offline   Reply With Quote
Old 12-29-08, 05:43 PM   #74
mariuszj1939
Loader
 
Join Date: Dec 2006
Location: Poland
Posts: 82
Downloads: 8
Uploads: 0
Default

[quote=ubootwafel]czy zna (widzial) ktos jakas liste gdzie wypisane czarno na bialym jakie zmiany wnosi GWX3.0 w stosunku do GWX2.1 (2.0) ? jakies screeny?

Tak naprawde to GWX 3.0 wnosi glownie poprawki bledow, troche zmian kosmetycznych oraz kilka mniejszych modow do uzycia.
Brak nowych jednostek.
Ciekawa rzecz to dodanie w 1945 przerzutu z Gdyni uciekinierow statkami Goya , Gustloff itd oraz polujacych na nie okretow podwodnych
mariuszj1939 is offline   Reply With Quote
Old 12-29-08, 05:56 PM   #75
ubootwafel
Watch
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bydgoszcz
Posts: 28
Downloads: 52
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by mariuszj1939
Ciekawa rzecz to dodanie w 1945 przerzutu z Gdyni uciekinierow statkami Goya , Gustloff itd oraz polujacych na nie okretow podwodnych
no prosze - male a cieszy
__________________
Silent Hunter 3 + JSGME +
GWX3.0 + torpedo damage final ver2.0 + racerboys's hud for Milkman + english nav map and grid refs + main movie das boot + open hatch + poul sound GWX2.1 + lifeboats & debris v3B + medium depth charge shake + olce2 + GWX 16km atmosphere + olce2 adjusted enhanced particle effects GWX2.1 + olce2 crew skin GWX2.1 + RBS1 sh4 effects GWX2.1 204f + water stream &exhaust smoke + STzSinkingShipFix2.1
ubootwafel is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 11:43 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright Š 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.