SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-10-06, 04:31 AM   #16
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

wczorjszy dzień był pechowy dla naszych biegów, najpierw było tak jak pisał majama, o północy natomiast pojawił się Bahr i U-2222 kolegoa z Ukrainy; U-2222 stwierdził że dziś jest dzień zwycięstwa, na co ja i owszem ale dla rosjan i anglosasów nie dla polaków, może się obraził bo jak zmieniałem misje dla trzech graczy to się już nie pojawił,
zaczeliśmi więc z Bahrem; misja była super-historyczna, deszcz, wysoka fala, konwój z narwiku 1939 rok; na ok 20 min przed końcem wywaliło Bahra, po tym jak zatopił lekki krążownik, a ja w tym czasie rozprawiłem się z resztą eskorty posyłając na dno 2 dd, misja oczywiście została niedokończona;

JEŻELI HODZI O HOSTA
Panowie, nie mogą się dziać takie numery, że ludziki się zbieraja i ich wywala, po to mamy GG aby ustalić przed grą kto jest hostem, a hostem powinnien być gość z najszybszym łączem na wyjściu, sprawdzili się w tej roli McClane i eddie, jest jeszcze Andrzej i Kimanu może inni

POLISH RUN DOWNLOAD
misje generowane mają za dużo bugów i ostatno są przyczyną naszych wywałek, więc, panowie grajmy misje z wpl i seadevils, są to misje sprawdzone i czesto (choć nie zawsze) bardzo ciekawe; jeśli chcesz być hostem ściągnij te misje, jeżeli chodzi o wpl należy ściągnąć misje ze wszystkich miesięcy, aby one jak najrzadziej się powtarzały w naszych grach, oto linki:
http://www.subclub.info/wpl/index.php?id=7
http://www.seadevils.pl/forum/dload....=category&id=4

GADU GADU
dobrzeby było aby każdy gracz miał nr GG reszty graczy, panowie wymieńcie się numerami

polishrun@wp.pl
na ten adres ten kto jeszcze nie wysłał maila niech wyśle, w razie jakiś kłopotów czy ważnych spraw chcę mieć kontakt ze wszystkimi
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 06:14 AM   #17
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default Re: POLISH RUN

[quote="Tasman"]CHAPS!
Jeśli chcecie grać w gry ligowe na poziomie realistycznym w Silent
Hunter 3 szukajcie POLISH RUN na serwerze ubi.com. Hasło: HUNT.


Gramy codziennie o godzienie 19.00 (18.00 GTM) i o północy, tj. 23.00 GTM. Hostuje Tasman albo Majama. Przed grą spotykamy się na GG.

KONTAKT NA GG 2070582
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 04:25 PM   #18
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
Default Misja 25

Polish Run misja 25:
Uczestnicy (3)
Kimanu - rozłaczony zaraz po starcie, czyli nie grał
PL_Andrzej - KIA, rozłączony, strącil samolot i oberwal od eskorty zanim go rozłączyło
majama_PL - przeżył, 3 zatopienia: 15106t, transportowiec wojskowy 7953t, mały merchant 3594t, mały merchant 3559t + samolot
Misiek44 - przeżył, bez zatopień

Misja miała miejsce gdzies w poblizu sycylii, rok 1943, przed świtem, stan morza dośc spokojny, wiatr 3 m/s. Naszym zadaniem bylo przechwycic i zatopic dwa konwoje idące w tym rejonie. cele byly daleko wiec ja i Andrzej wyszliśmy na powierzchnie zeby podejsc blizej. Zaraz tez kazdego z nas zaatakował samolot, pojedyncze Cataliny. Andrzej swoja stracil ogniem przeciwlotniczym a ja uciekłem pod wode. Po chwili jednak wyszedlem z powrotem i zrobiłem to samo co Andrzej. Eskorta w odległego konwoju dostala chyba jakis znak od pilotów przed ich zestrzeleniem albo tez wykryli andrzeja na radarze bo zaraz mial towarzystwo i odniósł pierwsze uszkodzenia zanim go rozłaczyło. Ja czekając na swoja kolej cicho uciekałem w przeciwnym kierunku niz pojawiły sie weszace niszczyciele. Zaraz tez nadplynely statki konwoju, szły w dwoch kolumnach. Bdac pomiedzy tymi kolumnami ustawiłem sie do wygodnej pozycji dla torped i odczekałem az podejdą. odpaliłe, po jednej do tego z tylu jak i do tego z przodu, oba trafione zadymily i plynely dalej. Musiałem poswiecic pozostale 3 przednie torpedy aby dobic tego z przodu a ten z tylu mogl swobodnie uciec.
nastepne szly tez transportowce ale jedna torpeda sie mi odbila nie wybuchając a druga spudlowałem bo zachcialo mi sie rozpaczliwie strzelac doodchodzacego celu. na szczęścei jeszcze dwa statki byly w tym konwoju, dwa małe handlowce, które poszly na dno po pojedynczych trafieniach, z tego jeden nadzial sie szczesliwie na mojego FATa gdy juz mnie minal i uciekal w siną mgłe.
Misiek tez atakował, ale ten drugi konwój. Niestety zaliczył az trzy niewypały, prawdopodobnie z powodu złego kąta i zapalnikow kontaktowych. Nie zatopil nic.
Gra była umówiona na 120 minut ale swobodnie wystarczyło by mi 90 minut, bo pozniej tylk czekałem siedzac gleboko aby mnie weszace DD nie wykryly. misiek cos tam jeszcze strzelal pod koniec, ale z daleka i nie trafil.
najwieksza porażka sa te rozłaczenia, cos musimy z tym zrobić

majama is offline   Reply With Quote
Old 05-11-06, 04:06 AM   #19
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

POLISH RUN 26
Misja z WPL, Feb_101C, Crossrings2

grallmn, zatopiomy, bez zatopień

kimanu-101, rozłączony przy starcie, nie pograł

majama_PL, przeżył, bez zatopień (choć zatopił DD, to mu nie zaliczyło)

Tasman1395, przeżył, 2 zatopienia
Virginia , Cargo C2, 5581t
Irish Sea, Coastal Merchant, 2414t

morze spokojne, słoneczko, wiatru brak-te warunki sprzyjały eskorcie; znalazłem się na kursie zbierznym z kursem konwoju, po krótkim biegu na powierzchni zauważyłem dymy, peryskop i silent run; w międzyczasie okręty dozoru zajeły sie grallem; natomiast ja wpłynąłem w pobliże konwoju, ustawiłem się do niego prostopadle, przepuściłem pierwszą linię merchów, aby atakować z wnętrza konwoju i czekałem spokojnie aż cel wejdzie na moje zero, w taki sposób zeszły dwa merchy, po czym kiedy eskorta rozprawiłą się z grallem, wyktyła i mnie; ostatnia salwa do mercha niecelna, zanurzenie awaryjne i tak do konca gry z dużym szczęściem uciekałem przed bombkami głębinowymi;
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 05-12-06, 02:44 PM   #20
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
Default

Misja 27, rozegrana 12 maja 2006 po 19:00
misja generowana, sredni konwój rok 1943, fale srednie, mgła mała, eskorta weterani, średnio liczna, uboty typu VIIc, długosc 90 minut

Eddiemann: przeżył, 2 zatopienia (T2 tanker 8481t + V&W DD 1188t)
majama_PL: przeżył, 3 zatopienia (Small merch 3471t + Small merch 3478t + Flower Corwette 950t)
PL_Andrzej: KIA, bez zatopień
Rico 1578: przeżył, bez zatopień

W pierszym podejściu Rico zaatakowal pierwszy i 3 razy trafiał w tankowiec T2 ale ten okazal sie pusty bo nie zatonął po 3 trafieniach. Ja gdy sie wychyliłem, bylem tuz przed konwojem i zaraz zaczeli do mnie strzelac z dzial wiec wystrzelilem wszystkie torpedy celujac z bliska na "oko" do 4 roznych celów, czyli do 3 małych merchów i jednego C2, trafiłem 3 małe merchy z czego dwa zatonely. Zaraz musiałem wiac na glebokosc aby uniknac zabojczej eskorty. Eddiemann i Andrzej nie chwalili sie trafieniami w pierwszym podejściu, za to Andrzej narobil za duzo hałasu i dwa eskortowce to zainteresowało. Wkrótce wrak Andrzejowego okrętu stal się potencjalnym celem przyszłych badaczy dna morskiego.
Konwój odpływał, rico i eddieman przeladowywali torpedy plynac rownolegle a ja chowalem sie w glebinach przed poscigiem
Rico pragnął dobic swojego tankowca i trafil go nastepny raz,co spowodowalo zatrzymanie ale nie zatoniecie. Wykorzystal to Eddie, ktory byl po przeciwnej stronie uciekającego konwoju, jego torpeda zakonczyla los T2.
Konwój zniknął we mgle jak mnie opuscil tropiacy DD i mogłem sie wynurzyc. Wtedy Eddie zatopil tego DD a ściagnieta tym korweta dostała torpede ode mnie. Mogliśmy sie wynurzyc i zrobic pamiatkowe zdjecia.


majama is offline   Reply With Quote
Old 05-13-06, 02:43 PM   #21
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
Default Polish run misja 28

Polish Run misja 28

Atak na konwój w 1941r, fale srednie konwój sredni, eskorta duza i mocno doswiadczona.

Rico1578: KIA, bez zatopień
FarszU: przezyl, bez zatopień
Sebek74Poland: KIA, bez zatopień
majama_PL: przeżył, 1 zatopienie (amerykański C3 7012t)

W grze cieszyłem sie że cos zatopiłem ale na końcu sie okazało że zlapałem ujemne punkty bo jednostka byla amerykańska (a to pech).
Takie przypadki moga sie zdarzać, alemoralnie jestem usparwiedliwiony bo neutralni we wrogim konwoju to tez nasz wróg. Kto by tam patrzyl na flagi szybko celując (?). Moze w nastepnej grze bede bardziej uważny.
Misja okazala si epechowa, poza tym jednym zatopieniem uszkodziłem jeszcze jednego C3 a FarszU uszkodził C2.

majama is offline   Reply With Quote
Old 05-15-06, 03:18 AM   #22
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

POLISH RUN 29
misja z WPL, Feb_36C_Night_OPS 10 Czerwiec 1943, godz. 23.00

Cpt.McClane, zatopiony (żona mu pomogła), bez zatopień

eddiemann, KIA, nie liczony (zrób coś ze swoim okrętem, bo dziwne jest to, że obrywasz o on wciąż jest cały), 2 zatopienia
HMS Huran, Tribal Destroyer, 1850t
HSM Outback, Black Swan Frigate, 1250t

JAWSORION (zakała Bostonu), zatopiony, bez zatopień

majama_PL, zatopiony, 1 zatopienie
HMS Point Man, Tribal Destroyer 1850t

Rico1578, KIA, rozłączony (wyłączyli prąd, a mówiłem zapłać rachunki), bez zatopień

Tasman1395, zatopiony, 2 zatopienia
Black Jack, Passanger Liner, 15382t
Zara, T3 Tanker, 10799t

Misja była trudna. 1943 rok, pogoda sprzyjała jednostką eskorty, i w dodatku noc. Praktycznie, kiedy zostałeś wykryty byłeś na dnie.
Postanowiłem jak najdłużej pozostać niewykryty i od początku gry poruszałem się z prędkością jednego węzła. Ta taktyka przyniosła efekt. Przedostałem się do środka konwoju. Jednostki wroga padły po jednej podwójnej salwie torped z zapalnikiem magnetycznym. Gdy w końcu DD namierzyły mnie zabrakło mi naprawdę niewiele aby schować się pod mercha i tam wyczekać do końca misji.
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 05-16-06, 03:18 PM   #23
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
Default misja 30

Polish Run Misja 30
Grey day in Norway, 26-04-1940, godz 18:20, wybrzeża Norwegii
uboty typu IIA, załogi regularne, mgła i wiatr średni,

majama_PL : przeżył, 3 zatopienia(Hunt I DD 1000t, Coastal merchant 2757t, Small merchant 3472t)

FarszU : przeżył, 1 zatopienie(Small merchant 3473t)

Tal-RashPL : KIA, bez zatopień (zatopil armed trawlera ale nie zaliczyło chyba dlatego że wyszedl z gry wczesniej)

Eddiemann : KIA (rozlaczony)

Andrzej_PL : KIA (rozlaczony)

Kimanu-101 : KIA (rozłaczony) nieliczony

Cos jednak albo pora o 19:00 jest do kitu albo ja nie mam łacza do gier powyzej 2 osób, wiem że takie sytuacje sprawiaja przykrośc i dlatego nie bede wiecej hostował o tej porze bo to nie ma sensu. Rozłaczyło nam dzisiaj 4 graczy z 5 którzy weszli do mojej gry (okazuje sie że TalRash tez sam nie wyszedł tylko zostal rozłączony).

Przykro, ale pozostanie nam granie o północy jak nie znajdzie sie ktos z mocnym łączem i sprzetem na serwer.




a to jak pilnowali FarszU:
majama is offline   Reply With Quote
Old 05-19-06, 11:23 PM   #24
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

Misja: cholera wie, skąd. Tasman twierdzi, że fajna. Ja uważam, że do bani

Czas: styczeń albo luty 1940

Pogoda: lekki wiatr, troche zamgleń, potem mały sztorm.

Cel: przechwycić i zniszczyć zespół krążownika liniowego HMS Renown, lotniskowca HMS Illiustrious oraz ciężkiego krążownika HMS Exeter.

Realizm: 100 %

Kapitanowie:
Tasman, 0 zatopień, przeżył
PL_Andrzej, 0 zatopień, przeżył i zwiał przed czasem do ukochanej Michelle w Lorient
Winters, o zatopień, przeżył, choć chciał sobie palnąć w skroń za fiasko

Przebieg:
Zebrało się nas niestety tylko trzech ale nic, płyniemy. Pogoda fajna, zapada zmierzch. Walimy do przodu kursem N. Jako, że droga nam się dłużyła, każdy wyjął coś z mesy. Odkręciliśmy flaszki, otworzyliśmy kapsle, co kto miał i już zrobiło się raźniej. Tasman to na początek zmitrężył 4 bronxy, więc miał wyostrzone zmysły. No i płyniemy, gadamy i śmiejemy się, jak to Szare Wilki spod godła Polish Run mają w zwyczaju a Task Force ani widu ani słychy. No, słychu to trochę było ale skubani Angole byli cholernie daleko. Więc krążyliśmy w te i we wte a czas się dłużył a piw ubywało. W końcu Tasman coś wywęszył. No i pruje w kierunku - jak się okazało konwoju - pełną parą. Bo Task Force zrobił nas w balona. W tym czasie PL_Andrzej zatęsknił za rozgrzaną pościelą niejakiej Michelle ( miał ją każdy w bazie, nawet mój szef maszynista ) więc pognał czem prędzej do Lorient i tyle go widzieliśmy. Zaraz potem Tasman wypatrzył konwój. Jasna cholera, nijak nie mogłem go znaleźć. Tylko widzę, jak Tasman odpala węgorza. Tyle, że węgorz obrał kurs na Morze Sargassowe a nie w cel. Ja z uparciem maniaka próbowałem cokolwiek zobaczyć ale jedyne co widziałem, to parkę parzących się wielorybów, śmigłego delfina i syrenę, która przysiadła na naszej sterburcie i prawie zbałamuciła mi załogę. Tasman uparcie walił z daleka do konwoju i wywalił jeszcze dwa węgorze, które popłynęły śladem starszego kolegi. Zarza potem okazało się, że nasz czas na morzu upłynął i to by było na tyle. Tasman twierdzi, że widział konwój, ja uważam, że to był Latający Holender. Ta przeklęta zjawa mami i otumania porządnych marynarzy, by ich prowadzić na zgubę. Byłem cholernie wściekły, że nawet nic nie zobaczyłem po dłużaszej przerwie, więc wyjąłem swojego Walthera kaliber 9, by skończyć te udręki. Ale mój pierwszy, poczciwy Joachim von Lernitz wyrwał mi z ręki pistolet i powiedział: wojna dopiero się zaczęła. Także, do następnego razu, Panowie.


PAPORT SPORZĄDZIŁ WINTERS
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 05-26-06, 08:29 PM   #25
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

Polish Run misja:32

Misja:Tiger's Jaws -U-boot typ VIIc 42
Host:Tasman
Ustawienia:100% realizmu

Rico, przeżył, zatopien-0

Tasman, zatopiony, zatopień-2 :C3-7901 t i DD C class- 1375

PL_Andrzej, zatopiony, zatopień-0

PL_Pudel, zatopiony, zatopień 0

misja ciekawa, chodz nie obyło sie bez błędów- zatopiłem małego mercha
i mi nie zaliczyło go nie wiedziecz czemu
trafiłem też 2 razy Liberty Cargo ale nie zatonął
PL_Pudel trafił C3 jedną torpedą ale to Tasman je zatopił
co do konwoju to pierwszy raz spotkałem się żeby konwój tak szybko płynął-od 13 do 15 węzłów!
RAPORT SPORZĄDZIŁ RICO


POLISH RUN MISJA 33

MISJA Z WOLFPACKLEAGUE NORWAY FIORDS, SUBY TYP VIIB 1940 ROK

bocian4000, przeżył, 1 zatopienie
HMS Woking, frachtowiec C2, 6377t

Claude_szz, rozłączony zaraz na początku

Tasman1395, przeżył, 1 zatopienie
HMS Dunstin, tankowiec T2, 10779t

tu-144_PL, przeżył, bez zatopień

U-2222, rozłączony zaraz na początku


Bardzo ciekawa misja tym razem. Noc i flauta sprzyjająca eskorcie, zero fali, tylko gwiazdy, ptaki i ich śpiew.
Początkowo na powierzchni a później w położeniu podwodnym, bardzo powoli, podszedłem pod konwój. Wiedziałem, że jak odpalę do eskorta nie da mi żyć. Tankowiec zszedł a ja uciekłem pod najbliższego mercha. Plan się udał, przez prawie 1h kryłem się skutecznie przed atakiem. Na 10 min przed końcem zrobiłem błąd, wychyliłem się zza mercha do ataku. Skończyło się na bliskim spotkaniu z niszczycielem, wyrzutnie rufowe zalane, okręt idzie na dno. Załoga dała rady i na 120m szsuje i wychodzę z opresji... a teraz piję piwko.
TEN RAPORT TO ROBOTA TASMANA

PS
Cieszą nowi dowódcy w naszym gronie. Screeny z misji tutaj:
http://ubootwaffe.pl/forum/viewtopic...r=asc&start=25
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 07-11-06, 06:15 AM   #26
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default Polish Run

Polish Run misja: 34 (10.07.2006)
Misja: Eisenhowers Tankers
Host: lucienSeth
Ustawienia 100% realizmu

majama - rozłączył się na początku
Cpt.McClane - zatopiony - bez zatopień
lucienSeth - zatopiony - zniszczone:
HMAS Quiberion - DD J Class - 1690t
Vanja - mały tankowiec - 4154t

Misja stworzona przeze mnie napodstawie ataku na konwoj TM1
Date: 8 January 1943
Time: 8:00 AM
Weather:
Clouds: Medium,
Precipitation: Light,
Fog: None,
Wind 5
Target: Convoy TM1
Port wyjściowy: Port of Spain on December 28,
Port przeznaczenia: 1942 - Gibraltar on January 14,
Battle: 8 - 9 January 1943

U-boats: 4 - VIIC, 3 - IXC, 1 - IXD2

O opinie proszę . Poprawiłem już zanurzenie na początku misji.
jak ktoś chce to mu prześle misje już poprawioną.
Tego dnia graliśmy z Ctp>McClone jeszcze jedną misje generowaną, ktrej nie ukończyliśmy, ale nie zapisałem statystyk .

Last edited by lucienSeth; 07-11-06 at 07:17 AM.
lucienSeth is offline   Reply With Quote
Old 07-17-06, 04:11 PM   #27
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default PolishRun No. 35

PolishRun Misja: 35 (15.07.2006)
Misja: SC-26
Host: lucienSeth
Ustawienia 100% realizmu

Tasman1395 - przey, 2 zatopienia:
  • krownik pomocniczy - HMS Worcestershire - 13 850 t,
  • frachtowiec C2 - ss Athenic - 6 452 t,
Razem: 20 302 t
pinqy - przey, 2 zatopienia:
  • tankowiec T2 - ss British Viscount - 10 608 t,
  • frachtowiec C2 - ss Westpool - 6 452 t,
Razem: 16 911 t,
tu-144_PL - przey, 1 zatopienie:
  • tankowiec T2 - ss British Reliance - 10552 t,
Stett113 - przey, bez zatopie
kimanu-101 - rozczony
Claude_szz - rozczony
lucienSeth - przey, bez zatopie

Misja na podstawie ataku na konwj SC-26

Convoy: SC-26
Route: Halifax to Liverpool.
Battle: 1 Apr, 1941 - 4 Apr, 1941
Date: 4 Apr, 1941
Weather:
Clouds: Medium; Precipitation: Light; Fog: None; Wind 12
U-Boats: VIIB - 5; VIIC - 3

Poszo le na pocztku rozczyo Claude i kimanu (poraz drugi w tym dniu), a potem chyba wikszo miaa zy dzie, mimo sabej eskorty tak mao zatopie.

To bya premiera nipisanej przeze mnie misji prosz o uwagi.
Co do rozcze to proponuje ustali przyczyny, u obydwu wg. mnie to stery systemu ale moe si myle. Claude jakbys do mnie odezwa si na GG to moe ustlimy przyczyne.
U mnie bya czysta kopia SH3 w wersji 1.4 PL.

Wiadomo dla wszystkich:
w tym tygodniu postaram si postawi serwer FTP dla POLISHRUN z misjami oraz modami. Postaram si take postawi stronk z baz naszych potyczek.
pozdr.
lucienSeth
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.
lucienSeth is offline   Reply With Quote
Old 07-19-06, 11:15 AM   #28
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default

Polish Run misja: 36 (10.07.2006)
Misja: Generowana
Host: Cpt.McClane
Ustawienia 100% realizmu

Cpt.McClane - przey - bez zatopie
lucienSeth - zatopiony - 1 zatopienie:
  • korweta Flower - 950 t
pinqy - przey, 1 zatopienie:
  • frachtowiec C2 - 6 397 t
Znowu problemy z rozczanem hmm cos z tym trzeba zrobi.
pozdr.
lucienSeth
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.
lucienSeth is offline   Reply With Quote
Old 07-21-06, 11:22 AM   #29
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default PolishRun No. 37

PolishRun misja: 37 (20.07.2006)
Misja: May20c (WPL pack)
Host: lucienSeth
Ustawienia: 100% realizmu

SD_Kult - przey - bez zatopie
Rico1578 - przey - bez zatopie
Tasman - przey - bez zatopie
pinqy - przey - bez zatopie
lucienSeth - przey - bez zatopie

Tym razem bez problemw z poczeniami ale misja skopana. Szybki konwj (kto przesadzi z prdkoci (16w) nie byo a tak szybkich konwojw w WW2 tzw. szybkie konwoje rzadko osigay powyej 10w. wg. Petera "Ali" Cremera oraz rde brytyjskich) Konwj krci si niemal w kko. Niezaliczyo nikomu zatopie, a wiem e byy.
Reasumujc nie polecam misji do potyczek rankingowych.
pozdr.
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.
lucienSeth is offline   Reply With Quote
Old 07-24-06, 07:39 PM   #30
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default PolishRun No.: 38 i 39

PolishRun misja: 38 (24.07.2006)
Misja: generowana.
Host: Cpt.McClane
Ustawienie: 100% realizmu

Cpt.McClane - przey - 3 zatopienia:
  • korweta Flower - 950 t
  • korweta Flower - 950 t
  • frachtowiec C3 - 7 900 t
lucienSeth - zatopiony - bez zatopie

Baardzo pno rozpoczelismy okoo 2 AM. Mnie zatopiy 2 korwety na ktore polowaem. Cpt. mia wiecej rozumu i si lepiej czai. najpierw posa na dno korwete a potem C3 i drug korwete.

################################################## #######
PolishRun misja: 39 (25.07.2006)
Misja: May23C (WPL)
Host: lucienSeth
Ustawienie: 100% realizmu

pinqy - zatopiony - bez zatopie
lucienSeth - przey - 1 zatopienie:
  • frachtowiec C3 - 8 053 t
Misja dosy spokojna (rok 1940, U-Boot VIIC). Pogoda bardzo dobra. Eskorta DD J Class + Fregata. Konwj redni. Misja na trening strzelecki + uniki przed sabo dowiadczona eskort.
pozdr.
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.
lucienSeth is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 06:00 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.