Thread: Polish Run
View Single Post
Old 09-08-06, 06:14 PM   #91
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default PolishRun No.: 68

PolishRun no.: 68 (08.09.2006 godz. 22:00)
Misja: TaskForce and Convoy (PolishRun)
Host: lucienSeth
Ustawienie: 100% real

kimanu-101: rozłączony, bez zatopień
bocian4000: zatopiony, bez zatopień
janko175: zatopiony, bez zatopień
PL_Marco: chyba rozłączony, bez zatopień
lucienSeth: przeżył, 2 zatopienia:
  • Auxilary Cruiser - 13 850 t
  • DD Clemson - 1 190 t
Razem: 15 040 t
Bahr1: przeżył, 3 zatopienia:
  • DD Somers - 1 850 t
  • C3 Cargo - 7 922 t
  • PassengerLiner - 24 441 t
Razem: 34 213 t
tu-144: zatopiony, 1 zatopienie:
  • BB King George V - 36 727 t
Misja stworzona przeze mnie więc prosze o wyrozumiałość w ocenie. Niestety kimanu nie mógł jej ujrzeć bo został rozłączony 2 razy. Mam nadzieje że się podobała.

Królem strzelców został Bahr1 (siadało mu aż miło) ale tu-144 upolował największą zdobycz.

Ja wystrzeliłem 1 torpede w kierunku KingGeoga która trafiła ale nie wiem w co bo dopadł mnie DD i zmusił do zejścia na 150m.
Potem udało mi się podejść do konwoju i zaliczyłem AC i znowuDD zapedziły mnie w głębiny. Póżniej chciałem przejść pod konwojem co zaowocowało wystawieniem peryskopu najpierw 100m przed dziobem T3, a potem 50m przed C2. Zostałem ostrzelany z dział z merchów i zapędzony znowu pod wodę.

Próba ustrzelenia T3 z drugiej strony konwoju zakończyła się zniszczeniem dział plot, rufowych sterów gł. i wyrzutni torped przez upierdliwego DD Clemson. Po 40 min zabawy w zanurzenie 150m - peryskopowa udało się Clemsonowi skutecznie obrzucić mnie bombami i wtedy przez pomyłkę wydałem komende wynurzenia alarmowego i znalazłem się zamiast na peryskopowej to na powierzchni. W trakcie zanurzania udało mi sie odpalić w jego strone torpedę, która odziwo !!! trafiła . Chciałem potem coś jeszcze ustrzelić, ale nie zauważyłem drugiego DD, który staranował mnie i zniszczył mi kiosk, na szczęście nie uszkodził kadłuba i to był koniec czasu.





pozdr.
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.

Last edited by lucienSeth; 09-10-06 at 07:55 AM.
lucienSeth is offline   Reply With Quote