View Single Post
Old 03-13-06, 05:42 PM   #11
Polak
Grey Wolf
 
Join Date: Mar 2005
Location: Poland/Sweden
Posts: 808
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by XXi
No cóż...

ja z kolei jestem rozpięty pomiędzy Warszawą a Nagoją. Różnica polega głównie na tym , że tutaj prawie nie ma Polaków i cudzoziemców, a do Polski stąd daleko... około jedenastu tysięcy kilometrów.

Nie ma polskiego piwa ( w ogóle trudno o zagraniczne, a miejscowe jest OKROPNE ), a z innych alkoholi jedynie Żubrówka, której szczerze nie znoszę. Dlatego nie mam innego wyboru i od pewnego czasu polubiłem sake.


Japonia to naprawdę piękny kraj.. może kiedyś się bardziej na ten temat rozpiszę.
Kolego, jak wyladowales w Japonii??(Jesli moge sie spytac) Szczerze mowiac to bym sobie nigdy nie wyobrazil ze jakis Polak by tam pojechal.
Ladny kraj i napewno jest tam duzo mozliwosci ale tak jak napisales, to kawal drogi od Ojczyzny...
Mam nadzieje ze sie kiedys rozpiszesz nt. Japonii, z wielka przyjemnoscia bym przeczytal taki tekst.

Quote:
Originally Posted by PL_General
Witajcie Polacy
Mieszkam w niemczech i czesto gram w SH3. Jak narazie jestem w klanie Polishseamen
www.polishseamen.w-n.pl
Co by tu jeszcze powiedziec, jestem mlody :P (i to bardzo mlody)
Witam na Subsim.com PL_General, bardzo mnie cieszy ze wpisales swoj pierwszy post tu na Polskim forum.
Dobrze by bylo jak bys zrobil troche reklamy dla nas (polskiego forum) tam na Polishseamen. Forum jest nowe i malo ludzi wie ze istniejemy.
__________________
Polak is offline   Reply With Quote