Thread: Polish Run
View Single Post
Old 05-12-06, 02:44 PM   #20
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
Default

Misja 27, rozegrana 12 maja 2006 po 19:00
misja generowana, sredni konwój rok 1943, fale srednie, mgła mała, eskorta weterani, średnio liczna, uboty typu VIIc, długosc 90 minut

Eddiemann: przeżył, 2 zatopienia (T2 tanker 8481t + V&W DD 1188t)
majama_PL: przeżył, 3 zatopienia (Small merch 3471t + Small merch 3478t + Flower Corwette 950t)
PL_Andrzej: KIA, bez zatopień
Rico 1578: przeżył, bez zatopień

W pierszym podejściu Rico zaatakowal pierwszy i 3 razy trafiał w tankowiec T2 ale ten okazal sie pusty bo nie zatonął po 3 trafieniach. Ja gdy sie wychyliłem, bylem tuz przed konwojem i zaraz zaczeli do mnie strzelac z dzial wiec wystrzelilem wszystkie torpedy celujac z bliska na "oko" do 4 roznych celów, czyli do 3 małych merchów i jednego C2, trafiłem 3 małe merchy z czego dwa zatonely. Zaraz musiałem wiac na glebokosc aby uniknac zabojczej eskorty. Eddiemann i Andrzej nie chwalili sie trafieniami w pierwszym podejściu, za to Andrzej narobil za duzo hałasu i dwa eskortowce to zainteresowało. Wkrótce wrak Andrzejowego okrętu stal się potencjalnym celem przyszłych badaczy dna morskiego.
Konwój odpływał, rico i eddieman przeladowywali torpedy plynac rownolegle a ja chowalem sie w glebinach przed poscigiem
Rico pragnął dobic swojego tankowca i trafil go nastepny raz,co spowodowalo zatrzymanie ale nie zatoniecie. Wykorzystal to Eddie, ktory byl po przeciwnej stronie uciekającego konwoju, jego torpeda zakonczyla los T2.
Konwój zniknął we mgle jak mnie opuscil tropiacy DD i mogłem sie wynurzyc. Wtedy Eddie zatopil tego DD a ściagnieta tym korweta dostała torpede ode mnie. Mogliśmy sie wynurzyc i zrobic pamiatkowe zdjecia.


majama is offline   Reply With Quote