View Single Post
Old 07-26-06, 01:40 AM   #11
OuNiS
Engineer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Poland
Posts: 209
Downloads: 70
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by torpcatcher
Zeby sprawdic czy to jest blad w grze musial bys oddtworzyc taka sama sytuacje I zobaczyc co sie stanie. A jezeli nie to przeinstalluj wszystkie mody jeszcze raz.
Dokladnie tak wczoraj zrobilem. Mialem backup savow. Po reinstalacji SH3 skopiowalem stare savey. Wczytalem save w ktorym mam uszkodzona antene i zadnego komunikatu nie dostalem. Nastepnie zainstalowalem SH3C i uruchomilem. Rowniez nie powtorzyla sie ta sytuacja. Dochodze do wniosku ze mieszamie modami (ingerujacymi w cfg i savey gry) powoduje ten blad. Dlatego zianstalowalem wybiorczo troche modow graficznych i dzwiekowych(np. z TGW). Niektore zmiany w cfg zrobilem recznie bez podgrywania calych pakietow (np. przesuniecie procentu realizmu w grze tak jak jest to w Tonnage War).

Quote:
Originally Posted by torpcatcher
Ja mam problem z pogoda. Zaintalowalem The Grey Wolves great mod apotem inne modifikacje. I potym wszystkim pogoda poszla do diabla... mam morze plaskie jak stol, i sloneczna pogoade jak na rejsie wypoczynkowym. Szkoda ze nie wziolem z soba paru turystow....
Ale masz tak przez caly patrol? Moze musisz troche poczekac na zmiane...
OuNiS is offline   Reply With Quote