Thread: Polish Run
View Single Post
Old 12-18-06, 06:08 PM   #225
tu-144
Swabbie
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 12
Downloads: 0
Uploads: 0
Polish Run 133

POLISH RUN 133 (18.12.2006 godz 20.30)
Misja: "May_100C AHM 46" - czas 2 godz.
Host: tu-144
Ustawienie: 100% real

- tu-144 - przeżył, 2 zatopienia (46725 BRT)

Fiji Light Cruiser - 10725
Nelson Battleship - 36000

- LUKASZ11 - przeżył, bez zatopień

- PL_TOPP - rozłączony, bez zatopień

- marco_551 - zatopiony, bez zatopień

---------------------------------------------------------
W początkowej fazie nasłuchiwaliśmy jakiegokolwiek kontaktu. Po około 45 minutach mamierzyłem konwój. Płynął kursem "S". Strasznego pecha miał marco_551 - pierwsza bombka (głębinowa) trafiła go tak dokładnie, że musiał nas pożegnać.
Razem z LUKASZ11 odnaleźliśmy konwój i rozpoczeliśmy ostre strzelanie. PL_TOPP znajdował się w znacznej odległości od konwoju - nie mając wiekszych szans na dopłynięcie do niego. W konwoju płynęły niszczyciele, krążowniki i pancerniki, tak więc było do czego mierzyć. LUKASZ11 oraz Tu-144 prawie jednocześnie namierzyli pierwszy z krążowników i wystrzelili torpedy. Zaliczyłem dwa piękne trafienia i krążownik zatonął. PL_TOOP cała mocą swoich silników zmierza w naszym kierunku aby przyłączyć sie do walki. Niestety, tak mocno rozgrzał silniki że temperatura przeniosła się na łącze internetowe i został bezpowrotnie rozłączony.
LUKASZ11 trafia pancernik, który jak na złość nie chce zatonąć. Niszczyciele namierzyły LUKASZ11-a i skierowały się w jego stronę a wtedy ja mam większe pole do popisu i dwoma celnymi strzałami topię pancernik. Nadal na wodzie utrzymuje się drugi z pancerników i oddala się od nas. Jako że nie mam już torped, próbuję odciagnąć DD, aby LUKASZ11 mógł dokończyć pozostałego na wodzie pancernika. Wypływam na powierzchnię i daje cała naprzód. Niszczyciele początkowo jakby głuche, z czasem namierzają mnie i kierują się w moją stronę. LUKASZ11 wystrzeliwuje swoje ostatnie torpedy w kierunku pancernika. Czas nieubłaganie zbliża sie do końca misji i musimy kończyć.
I tak oto z bilansem dwóch zatopionych okrętów kończymy misję.

Tabelki końcowe:
http://img345.imageshack.us/img345/7...3016953le4.png
http://img90.imageshack.us/img90/673...3023265mz4.png
------------------
opisł: tu-144
GG:5392290
e-mail: bogdanad@polbox.com
tu-144 is offline   Reply With Quote