Thread: Polish Run
View Single Post
Old 12-09-06, 08:16 PM   #213
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

POLISH RUN 124
MISJA Z PAKIETU SEA DEVILS KRYPTONIM-HALABARDA
HOST- tu-144
USTAWIENIA 100% REAL

Od poczatku wojny jedynym strategicznym miejscem , ktore skutecznie opieralo sie atakom Kriegsmarine byl Gibraltar.Usytuowanie portu , oraz silna obrona wciaz byla przekletym miejscem dla Faszystow.Powstaje wiec kolejny smialy plan , ktorego celem beda jednostki wychodzace i stacjonujace w Gibraltarze.Misja otrzymuje kryptonim "Halabarda" . Dla wielu to misja samobojcza , jednak sa i tacy , ktorzy jedyna szanse zlamania oporu tego miejsca widza w akcji ubootow.Powodzenie tej misji zalezec bedziee rowniez od Ciebie .|Sa tu sami najlepsi . Panowie! Czas zapracowac na zold !||UBOOTY TYPU : VIIC (1942)|


Tasman, przeżył, 3 zatopienia
T3 Tanker
T2 Tanker
Toop Transport 30474t

SubForce-1, zatopiony, 5 zatopień
2x Black Sawn Frigate
C2 Cargo
C3 Cargo
Small Tanker 21045t

kultura, przeżył, 3 zatopienia
Troop Transporter
Tribal destroyer
V&W Destroyer 11045t

tu-144, zatopiony, 3 zatopienia
T3 Tanker
Small Tanker
C Class Drestroyer 17272t

PL_Marco, rozłączony, 1 zatopienie
Small Merchant 2402

grallmn, rozłączony, bez zatopień


Chyba najlepsza misja w jaka kiedykolwiek grałem. Zaczeło się od konwoju silnie eskortowanego; bedąc w środku konwoju otworzyłem ogień, wszystkie torpey u celu, trzy grube merchanty na dnie; konwój odszedł a ja nieśmiało ruszyłem w stronę portu Giblartar. I to nieśmiało doprowadziło iż nie wykonałem zadania do końca. Miałem nadzieję że giblartalskie prądy morskie przyspieszą bieg mojego okretu, gdyż przy tych prądach osiągało się pod wodą nawet do 15w. Niestety dgy łajba nie dostała przyspieszenia wię ja na powierzchnię a tu atak samolotu, awaryjna i spowrotem na powierzchnię a tu kuter torpedowy wymiana ognia kuter się pali potem drugi i samolot awaryna wynurzenie wymiana salw kutry nie ida na dno niszczyciele awaryjna zgubione i z powrotem w kierunku portu. I w pewnym momencie zwątpiłem że znajdę jakiegoś wroga czas 3h misji kończył się i gdy zostało 10 min do końca ujżałem pancernik.... drogie dzieci było juz za późno.





Tasman is offline   Reply With Quote