SUBSIM Radio Room Forums

SUBSIM Radio Room Forums (https://www.subsim.com/radioroom/index.php)
-   Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne (https://www.subsim.com/radioroom/forumdisplay.php?f=205)
-   -   SH3 dodatek U-Boat: Morze Śródziemne (https://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=103915)

OuNiS 01-17-07 03:07 AM

SH3 dodatek U-Boat: Morze Śródziemne
 
Instalowal to juz ktos z was?
Jak z grywalnoscia?
Piszcie o wrazeniach.
Jak ma sie ten dodatek do nieoficjalnych modow NYGM TW, czy innych?

Tomo55 01-22-07 09:42 PM

Liczba błedów jest kolosalna i raczej bardziej psuje samego SH3 niż dodaje coś do niego. Jeśli nie wyjdzie pacz z poprawkami to sam dodatek powinno się raczej reklamowac ponieważ uniemożliwia wręcz samą gre.

Z podstawowych spraw jakie wymienie :
SH3 PL 1.4 + Morze Śródziemne PL 1.2a ( oba orginały z Cenegi )

1. Znikły mapy zbliżeniowe wielu portów np. Wilhelmshaven
2. Częste problemy z ręczna obsługą hydrofonu. Z reguły nie ma możliwosci jego ręcznej obsługi.
3. Wszystkie wskaźniki w przedziałach stoją pionowo w górę :x
4. Brak możliwosci wysłania meldunku o kontakcie.
5. Brak "punktów trafienia w żywotne elementy statku" przy idealnym podejsciu pod kątem prostym na małym dystansie.
6. Spore błędy w opisie lub polonizacji dodanych nowych jednostek.
MSH - 2325t, ŚSH ma ten sam tonaż - 2325t, natomiast większa jednostka o tonażu 4430t też nazwana jest Małym Statkiem Handlowym http://www.ubootwaffe.pl/forum/image...s/icon_eek.gif
Dodatkowo Transportowiec o wielkości jakis 8000t opisany i zaliczany jest jako 14 - czternascie - ton :huh:
Nie jestem pewny czy to błedy samego dodatku czy raczej tłumaczenia i polonizacji Cenegi.
7. Brak obrazu Frachtowca Victory II w książce identyfikacyjnej - puste pole.
8. Telegraf maszynowy pomylone ma oznaczenia "Naprzód" z "Pół Naprzód" chociaż to też raczej sam błąd Cenegi.
9. Już od 2 czy 3 misji w 1939 roku mam już cały czas przez kolejne misje porty St. Mere - Eglise oraz Trypolis jako własne czy sojusznicze. Możliwe że Niemcy już w 39 wjechali do Francji a Włosi z jednym portem dołaczyli do Osi :lol:

Największym problemem uniemożliwiajacym grę jest jednak brak możliwosci ręcznej obsługi hydrofonu.

OuNiS 01-23-07 02:37 AM

Aha rozumiem. No to niezly skandal!
Ten nieoficjalny "dodtek" chodzi w sklepach po prawie 50 zl.
Darmowe dodatki TGW czy NYGM TW sa w takim razie o niebo lepsze niz to gowno a sa za darmo.

Kaleu_Mihoo 01-25-07 10:09 AM

witam,
czy ten dodatek to nie sprawka x1 software, tych zlodziei ktorzy wydaja pod swoja marka sciagniete z netu bezplatne mody?
Jesli tak to nic dziwnego ze cos w nim nie dziala a wydawca nie ma pojecia jak to ulepszyc...w koncu to nie jego know- how :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Tomo55 01-25-07 09:04 PM

Dokładnie to ich robota. Sprzedają to co ktoś inny zrobił za free.

Yoriyn 02-05-08 05:58 PM

Ja sie naciagnalem na niego jakis rok temu i lipa, wiiiielka lipa!

XXi 02-05-08 07:12 PM

Dla mnie działania X1 - bo dziełem nazwać tego nie można choćby z powodu uzasadnionych wątpliwości co do autorstwa, mówiąc delikatnie - są doskonałym przykładem na to że jak się chce, to sp...rzyć można właściwie wszystko.
Są też przykładem na to że czasem rzeczy darmowe bywają o wiele lepsze niż wciskany na siłę szajs.

Swoją drogą aż zobaczę, czy X1 nie ma na koncie większej ilości takich 'osiągnięć'

Kaleu_Mihoo 02-06-08 02:32 AM

Jasne, darmowe mody maja i odpowiedni support i stojacych za nimi ludzi ktorzy tworza cos z wlasnej fascynacji. Jedyna umiejetnosc X1 to umiejetnosc sciagniecia czegos z netu, szkoda ze wiecej ludzi nie ma swiadomosci jaka lipe kupuje. Moze gdy "wydawca" obudzilby sie na calej stercie wydanych i nie sprzedanych plyt daloby mu to do myslenia.

XXi 02-06-08 03:05 AM

Sprawdziłem stronę X1. Zrobili parę rzeczy do Iła2 i Silent Huntera ale sądząc ze stanu ich forum nie mają zbyt wielu fanów.

No i bardzo dobrze...

Yoriyn 02-06-08 04:25 AM

Owszem wydali jeszcze jeden dodatek do SH3 - Seawolves - niewiem czy ukazal sie on w polsce ale to jest rowniez kolejna wieelka lipa. Podobne bledy, cala masa bledow, blad na bledzie itd.....


All times are GMT -5. The time now is 07:24 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright Š 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.